Gorącymi kamieniami szlachetnymi

Kryształowa Ceremonia

Zapraszam w magiczną podróż szlachetnych kamieni osnutych tajemną wonią olejków, które sprawią, że poczujesz się częścią Kryształowej Ceremonii.

Daj się oczarować Jaspisom i Tygrysim Oczom, a w harmonii z Kryształami Górskimi zanurz się w głębię spokoju i zaufania.

Poddaj się mocy i mądrości Różowych Kwarców, Karneolów i Awerturynów. Niech rozbrzmiewa ona w Tobie łagodnie i delikatnie, a ujawni się to, co prawdziwe, piękne i wyjątkowe.

Witaj! Masaż kamieniami, to mój ukochany masaż, to ceremonia dla całego ciała. Możesz wybrać jedną z dwóch form tego masażu. Masaż kamieniami lub połączenie elementów masażu klasycznego, lomi lomi, gorących kamieni szlachetnych i dźwięków mis.

Masaż gorącymi kamieniami, nie polega tylko na układaniu kamieni na ciele. Kamieniami masuję całe ciało. Przy dźwiękach delikatnej muzyki i świec. W pełni obecna w tym co robię, oddaję całą swoją uwagę i serce. W skupieniu i ciszy masuję zarówno tył, jak i przód ciała, nie omijając twarzy. Układam ciepłe kamienie na plecach, a na przodzie odpowiednio dobrane kamienie szlachetne w połączeniu z olejkami układam na czakry – centra energetyczne. Dotyk kamieni rozgrzewa, spragnione ciepła ciało, jednocześnie delikatnie je masując. Kończę pięknym dźwiękiem dzwonków Shanti i Koshi.  Masaż ten trwa ok. 90 min.

Drugą możliwością jest połączenie elementów masażu klasycznego, lomi lomi, gorących kamieni szlachetnych i dźwięków mis. Masaż ten nazwałam masażem Lavi.  Podążam za głosem intuicji, wykorzystując zdobyte umiejętności. Zaczynam od dźwięków mis, których delikatne wibracje rozluźnią mięśnie. Następnie przechodzę do mocnego masażu pleców, pośladków i nóg łącząc elementy masażu klasycznego i lomi lomi. To właśnie w barkach i pośladkach kumulują się napięcia i stres, które często wymagają mocniejszego dotyku. Po tym wstępie, przechodzę do delikatnego masażu gorącymi kamieniami. Na koniec dla zamknięcia całej ceremonii korzystam z pięknych dźwięków dzwonków Koshi i Shanti. Masaż ten trwa ok. 140 min.

Zapraszam.

Comments are closed.