Inni o mnie

Masaż u Kasi to nie tylko masaż, to także atmosfera jaką Kasia tworzy swoją osobą, muzyką, zapachami i wystrojem pokoju. Każdy detal jest tak dobrany abyśmy czuli się bezpiecznie, komfortowo, abyśmy mogli w pełni się zrelaksować, oderwć od codziennego życia i na chwilę zatrzymać w świecie, w którym każdy dotyk jest dotykiem miłości. Kasia masuje w taki sposób jak matka dotyka dziecko, z czułością, ciepłem, uważnością i troską. Podczas masowania czułam się jak bogini, która zasługuje na najwyższą cześć i uwielbienie.  Kasi szacunek do mnie i do mojego ciała sprawiał, że czułam go także sama do siebie.  Masaż kamieniami był dla mnie niezapomnianym doświadczeniem. Ich ciepło, gładkość, energia jaką emanowały wraz z ciepłymi, wonnymi olejkami i wirtuozerią ruchów Kasi rąk wszystko to sprawiało, że rozluźniły się napięcia nie tylko w moim ciele ale też ukoiła moja dusza.

Dziękuję Kasiu 🙂

Ewa

„Masaż kamieniami u Kasi to znacznie więcej niż masaż – to piękna ceremonia dla ciała i duszy, której Kasia jest kapłanką. Kamienie są zaskakująco delikatne, a jednocześnie działają bardzo głęboko, przez swoje ciepło i energię, którą mają. Ten masaż pozwolił mi nie tylko rozpuścić napięcia, jakie miałam, ale przede wszystkim poczuć miłość i wdzięczność do swojego ciała za to, jakie jest. Duża w tym zasługa Kasi, która wykonuje go w stanie całkowitego skupienia, niemalże medytacji, i to się czuje całą sobą. Polecam to doświadczenie każdemu :)”

Beata

Masaż minerałam jest bardzo delikatny, a jednocześnie głęboki, Ciepła oliwa i dotyk gładkiej powierzni minerałów sprawili, ze dosłownie się „rozpływałam”. To bardzo dobrze i głęboko rozluźnia i jednocześnie ogrzewa w środku:))) przyjemny , miły, miękki i głeboki relaks
polecam wszystkim.

pozdrawiam serdecznie
Alla JAgucka

Kasiu, po masażu pleców i kaku poczułam się lekka, jakby ktoś zdjął ze mnie część ciężaru, który niosę przez lata. Zamierzam wracać do tego doświadczenia i do Ciebie. Bardzo dobra energia. Dziękuję z całego Serca!

Asia

Masaż Kasi… jak dotknięcie Anioła, muśnięcie wiatru, majowego deszczu. Delikatny, kobiecy, osnuty mgiełką zapachu, świeżego i upojnego. Cudowny. Czułam się jak motyl w kokonie.

Daria

Bogactwo doznań dla wszystkich niemal zmysłów. Delikatny, wręcz czuły dotyk, intensywne zapachy, kojąca muzyka uzupełniona lekkim postukiwaniem kamieni i muśnięcie kwiatowych płatków na powiekach. Uspokojenie, a z drugiej strony dotarcie do tego co na codzień ukryte.

Dorota

Niech ta chwila nie mija….. Cudowne doświadczenie obudziło na nowo do życia moje uśpione zmysły i to wszystkie. Dotyk, słuch, zapach, cudowny pobudził mój węch – no przede wszystkim dotyk. Twoje dłonie, cała jesteś cudowna w tym co robisz. Otulasz swoją troską, delikatnością. Miałam poczucie, jakbym znalazła się w innym, lepszym świecie, a dotyk skrzydeł anioła koił moją zranioną duszę. To właśnie jest masaż nie tylko ciała, ale rónież wewnętrznego Ja.

Iwona

Cudowny powrót do siebie, do delikatności, wrażliwości i kobiecości. Objęcie Duszy. Dziękuję Ci Kasiu.

Beata

Po trudnym i stresującym dniu odnalazłam oazę spokoju. W ramionach Kasi odpłynęłam w krainę krystalicznych marzeń a delikatna muzyka stała się dla mnie kotwicą tego niezwykłego masażu. Po masażu zmęczenie zniknęło a ja nabrałam energii i siły do życia. Polecam!

Misia

Poddaję się, jestem poruszona. Oddaję ciało i jednocześnie Moje Ciało jest mi zwrócone. Jestem blisko Siebie. Jestem poruszona. Jestem harmonią. W dotyku, cieple, kolorze, zapachu. Moje serce jest poruszone. Dziękuję serdecznie, bardzo.

Joanna

 

Comments are closed.